Dziecko u psychologa

Konsultacje rodzicielskie

Konsultacje psychologiczne
dla rodziców

Konsultacje rodzicielskie

Wychowanie dziecka to jeden z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych zadań, przed jakimi stajemy w życiu. Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Konsultacje rodzicielskie są skierowane do rodziców, którzy chcą zrozumieć swoje dzieci i lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Konsultacje psychologiczne dla rodziców pomogą Ci nawiązać głębszą więź z Twoim dzieckiem, zrozumieć jego emocje i zachowania oraz efektywnie reagować na trudne sytuacje.

W czym mogę Ci pomóc?

Wsparcie dla rodziców, którzy

Co otrzymasz umawiając się na konsultację rodzicielską?

Dla kogo są konsultacje rodzicielskie?

Konsultacje są dla każdego rodzica, bez względu na wiek dziecka. Czy jesteś rodzicem niemowlaka, przedszkolaka, nastolatka, czy dorosłego dziecka – zawsze możesz skorzystać z pomocy. Wychowanie dzieci to nieustające wyzwanie, ale pamiętaj, że nie musisz sobie z tym radzić sam. Jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się ze mną i zacznij swoją podróż do lepszego zrozumienia i bliskości z Twoim dzieckiem.

Weronika Jackowska - ZnanyLekarz.pl
psycholog dziecięcy poznań

Weronika Jackowska

Rodzice, którzy czują się winni, że nie robią wystarczająco dużo, to zwykle ci, którzy robią wszystko co możliwe.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE DLA RODZICÓW

To spotkania, w trakcie których wspieram rodziców w trudnych dla nich sytuacjach wychowawczych. Jest to czas, w którym możemy porozmawiać o wątpliwościach dotyczących rozwoju dziecka, jego emocji i zachowania, tego jak reagować na różne trudne dla rodzica sytuacje. Głównym celem konsultacji rodzicielskich jest wspieranie rodziców, aby ci mogli być najlepszym wsparciem dla swojego dziecka.

Konsultacje rodzicielskie odbywają się tylko z rodzicem, bez obecności dziecka.                  Jest to podyktowane dobrem i szacunkiem do dziecka. Słuchanie przez dziecko, gdy rodzic opowiada o jego trudnościach, nie sprzyja budowaniu relacji.

Udzielam konsultacji rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Spotkania odbywają się stacjonarnie w gabinecie w Poznaniu oraz w ramach konsultacji online.

180 zł

Czas trwania spotkania to 50 minut.

Scroll to Top