Dziecko u psychologa

O Mnie

Psycholog dziecięcy Weronika Jackowska

psycholożka i psychoterapeutka dziecięca

Weronika Jackowska

Jestem psycholożką i psychoterapeutką systemową w trakcie certyfikacji. Na co dzień pracuję z rodzicami i dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wspieram i edukuję prowadząc w mediach społecznościowych stronę @Dziecko_u_psychologa, gdzie regularnie publikuję treści kierowane do rodziców i nie tylko. Doświadczenie zdobywałam między innymi pracując z rodzicami i dziećmi w szkole oraz przedszkolu. To właśnie tam pokochałam pracę z dziećmi i towarzyszenie rodzicom w ich wychowaniu. Tytuł magistra Psychologii zdobyłam kształcąc się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dodatkowo, od 2019 uczestniczę w szkoleniu z Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach o tematyce psychologicznej i psychoterapeutycznej m.in. w Studium Terapii Dzieci i Młodzieży.

Jak pracuję

Rodzicielstwo może być łatwiejsze

Szacunek

Szacunek

W mojej pracy korzystam z praktyki świadomego rodzicielstwa, gdzie przyjrzenie się własnej przeszłości buduje relacje z dzieckiem. Inspiracje czerpię też z rodzicielstwa bliskości i uważnego rodzicielstwa, które są przepełnione empatią, troską i szacunkiem wobec dziecięcych doświadczeń.

Psychoterapia indywidualna

Nowa perspektywa

Wykorzystuję metody Terapii Systemowej, które pozwalają moim klientom spojrzeć na swoje trudności z innej, nowej perspektywy. W pracy z dziećmi korzystam również z narzędzi terapii poznawczo- behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i terapii przez zabawę.

Zrozumienie

Zrozumienie

Pracując wprowadzam klientów w świat Porozumienia bez przemocy, dzięki któremu łatwiej zrozumieć źródło swoich emocji i zachowań oraz zauważyć swoje potrzeby. Jest to świat zbudowany z akceptacji, braku oceny, chęci zrozumienia i otwartego wyrażania swoich potrzeb.

Zapraszam Cię na spotkanie

Konsultacje psychologiczne dla rodziców

Konsultacja psychologiczna
dla rodziców

Pomoc psychologiczna i psychoterapia dzieci i młodzieży

Psychologia Psychoterapia dzieci i młodzieży

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia Indywidualna

Scroll to Top