Dziecko u psychologa

Psychoterapia Indywidualna

Psychoterapia
Indywidualna

Czym się zajmuje psychoterapeuta?

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie siłę do przezwyciężania trudności, które napotykamy na naszej drodze życiowej. Czasami jednak, potrzebujemy pomocy, aby tę siłę odnaleźć i wykorzystać. Psychoterapia jest kluczem, który pozwoli otworzyć drzwi do zrozumienia siebie i swoich uczuć. Umożliwia poszukiwanie sposobów radzenia sobie z trudnościami życiowymi. Każde spotkanie to szansa na to, aby zrozumieć, jak to co doświadczasz wpływa na Twoje życie i jak możesz wprowadzić pozytywne zmiany. W akceptującej atmosferze zrozumiesz swoje problemów i popracujesz nad strategiami i narzędziami, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i poprawić jakość życia.

W czym może Ci pomóc psychoterapia?

Wsparcie dla osób, które

W czym może Ci pomóc psychoterapia?

Kiedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty?

Skorzystanie z pomocy psychoterapeuty jest pomocne, kiedy emocje takie jak przewlekły smutek, lęk czy poczucie pustki zaczynają dominować w Twoim życiu. Jeśli doświadczasz trudności w codziennym funkcjonowaniu, zauważasz nagłe zmiany w swoim zachowaniu lub nastroju, terapia może okazać się nieocenioną pomocą. Problemy w relacjach, czy myśli samobójcze to również poważne sygnały, że powinieneś szukać wsparcia profesjonalisty. Pamiętaj, nie musisz czekać aż sytuacja stanie się nieznośna. Psychoterapia jest po to, aby Ci pomóc zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i w codziennych wyzwaniach.

Skontaktuj się ze mną jeśli potrzebujesz rozmowy i czujesz, że nie chcesz już dłużej samotnie radzić sobie z trudnościami.

Weronika Jackowska - ZnanyLekarz.pl
psycholog dziecięcy poznań

Weronika Jackowska

Rodzice, którzy czują się winni, że nie robią wystarczająco dużo, to zwykle ci, którzy robią wszystko co możliwe.

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Są to spotkania w trakcie których moim celem jest stworzenie bezpiecznej, wspierającej przestrzeni, w której można swobodnie wyrażać swoje uczucia, myśli i obawy. Każde spotkanie jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i celów, a moja praca polega na zapewnieniu Ci narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć lepsze samopoczucie i większą satysfakcję z życia. Razem, będziemy pracować nad zrozumieniem Twojego doświadczenia, rozwiązywaniem problemów i rozwijaniem umiejętności, które pomogą Ci żyć pełniejszym, bardziej satysfakcjonującym życiem.

Wspólnie zidentyfikujemy problemy, nad którymi chcesz pracować, a następnie będziemy rozwijać strategie i narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć lepsze samopoczucie i większą satysfakcję z życia.. W swojej pracy integruję metody z różnych podejść psychoterapeutycznych. Swoje techniki elastycznie dostosowuję do potrzeb klienta. Czerpię z terapii systemowej, poznawczo-behawioralnej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. 

Spotkania odbywają się stacjonarnie w gabinecie w Poznaniu oraz w ramach konsultacji online.

180 zł

Czas trwania spotkania to 50 minut.

Scroll to Top