Dziecko u psychologa

Szkolenia i Warsztaty

„Za zmianą w zachowaniu dziecka stoi zmiana w postępowaniu rodzica.”
Robert MacKenzie

Szkolenia i warsztaty dla rodziców rozwijające kompetencje wychowawcze

Trening kompetencji rodzicielskich to konkretna wiedza i umiejętności pozwalające lepiej zrozumieć emocje i zachowanie dziecka. Rodzicielstwo to ciągła nauka i praca nad wzmacnianiem relacji z dzieckiem. Wielu rodziców wychowując swoje dzieci doświadcza różnych trudności i wątpliwości czy postępują właściwie. To właśnie z myślą o nich powstał pomysł prowadzenia szkoleń z umiejętności rodzicielskich, które odpowiadają na potrzeby i pytania rodziców.

Programy szkoleń i warsztatów są ułożone
w oparciu o:

dziecko u psychologa

Aktualną wiedzę psychologiczną

dziecko u psychologa


Rodzicielstwo bliskości

dziecko u psychologa

Porozumienie bez przemocy

Dzięki tym założeniom w trakcie szkoleń i warsztatów rodzice zdobywają umiejętności jak w skuteczny i wspierający sposób komunikować się dzieckiem i rozwiązywać codzienne problemy.

W trakcie szkoleń i warsztatów poruszamy między innymi takie tematy jak:

I wiele innych – jesteśmy otwarci na Państwa propozycje tematów spotkań. Szczegółowy program jest dopasowywany do potrzeb każdej grupy.

Szkolenia:

Szkolenia zazwyczaj mają charakter wykładu połączonego z dyskusją i trwają ok. 1h 30minut. Są prowadzone dla grup do 20 osób.

Warsztaty:

Mają charakter wspólnej pracy grupowej, oparte są na dialogu i wzajemnych doświadczeniu. Czas trwania oraz ilość spotkań jest ustalana indywidualne w zależności od potrzeb i możliwości grupy. Odbywają się w mniejszych grupach do 10 osób.

Szkolenia i warsztaty organizowane są dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia lub warsztatów dla pracowników swojej firmy lub rodziców w swojej szkole lub przedszkolu?

Napisz wiadomość na adres email: jackowska.weronika@gmail.com

Szkolenia

Wykład połączony z dyskusją ze słuchaczami.

Warsztaty

Praca grupowa – dialog i wspólne doświadczenie.

Scroll to Top